Let’s brand you.

Karin

VD / Strateg

073-653 10 05

karin@irmaab.se

Rebecca

Grafisk designer / Illustratör

073-653 10 57

rebecca@irmaab.se

Julia

Webbdesigner / Grafisk designer

073-653 10 99

julia@irmaab.se

Ida

Grafisk designer / Illustratör

073-653 10 79

ida@irmaab.se

Emma

Projektledare / Grafisk designer

073-653 04 40

emma@irmaab.se

Vilma

Grafisk designer

070-678 34 67

vilma@irmaab.se

Tabita

Art Director / Webbdesigner

Föräldraledig

Är du vår nästa kollega?

Skicka in din ansökan till

work@irmaab.se

Vill du bli kontaktad?

Fyll i dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig så snart vi kan.